Zadaj pytanie on-line Napisz do nas... Wyślij
Logo
Ikono

łatwy kontakt

Serdecznie zapraszamy do kontaktu. Odpowiemy na wszystkie Państwa pytania.

Kontakt rozpoczyna udaną współpracę:

Marcin Szukiewicz
Usługi Informatyczne
ul. Mickiewicza 18
48-250 Głogówek
woj. Opolskie

Telefon: +48 77 887 90 54
www.glogowek.eu

Nasza oferta

Jeżeli z komputerem nic złego się nie dzieje, nie psuje się, nie zacina czy zawiesza nie doceniamy wtedy ile ułatwienia wnosi do naszej pracy.

foto

Doceniamy go dopiero wtedy, kiedy coś się złego zaczyna z nim dziać, co uniemożliwia nam stabilną pracę i tracimy wtedy swój cenny czas. Awaria komputera skutkuje tym, że musimy się pozbyć naszego komputera na czas jego naprawy, a te trwają nawet do kilku dni.

Twój komputer się zawiesza? Kiedyś działał dobrze, a od jakiegoś czasu masz z nim coraz więcej problemów? Komputer, jak każde urządzenie może niestety ulec awarii. Wszystko to brzmi bardzo przygnębiająco, ale nie jest aż tak źle.

Skorzystanie z usług naszega serwisu daje wiele zalet, nie musimy wozić naszego komputera do punktu serwisowego – serwisant przyjeżdża do nas, naprawa komputera jest wykonywana na miejscu i jeszcze tego samego dnia możemy kontynuować pracę na naszym komputerze, dlatego też zachęcam wszystkich z was do korzystania z usług naszego serwisu, który wykonuje naprawę w domu klienta lub też siedzibie waszej firmy.

Nasz sewrwis oferuje profesjonalą pomoc w zakresie:

  • Sprzedaży oraz serwisie komputerów PC oraz laptopów.
  • Sprzedaży serwerów oraz oprogramowania serwerowego
  • Tworzenia sieci komputerowych (LAN, WLAN) oraz konfiguracji urządzeń sieciowych.
  • Sprzedaż oprogramowania.
  • Instalacji oraz serwisie monitoringu IP.