Zadaj pytanie on-line Napisz do nas... Wyślij
Logo
Ikono

łatwy kontakt

Serdecznie zapraszamy do kontaktu. Odpowiemy na wszystkie Państwa pytania.

Kontakt rozpoczyna udaną współpracę:

Marcin Szukiewicz
Usługi Informatyczne
ul. Mickiewicza 18
48-250 Głogówek
woj. Opolskie

Telefon: +48 77 887 90 54
www.glogowek.eu

Dell EMC Networking

W naszej ofercie dostępne są przełączniki sieciowe serii N - przystępne cenowo, wysokiej jakości urządzenia przeznaczone do małych i średnich firm.

Obraz:

Przełączniki serii N pozwalają zbudować kompletną i  w pełni zarządzalną infrastrukturę sieciową warstwy 2 i 3 przez co rozumiemy m.in. tworzenie wirtualnych sieci (VLAN), łączenia sieci (Routing), tworzenia stosów/kaskad przełączników (stacking)*, łączenia portów w grupy (LAG), kontrola autoryzacji i autentykacji do urządzeń sieciowych (RADIUS/TACACS+/ACL), profilowania portów, kontroli przepływu, diagnostyki kabli, energooszczędnego trybu portów, możliwość zarządzania przez GUI/CLI i wiele, wiele innych funkcjonalności.

Dodatkowo mamy możliwość zamówienia punktów dostępowych (access point) oraz oprogramowania do zarządzania infrastrukturą firmy Aerohive dedykowanej do tej grupy przełączników.

Obraz:

Seria N1100

Przełączniki 1GbE zarządzalne warstwy 2  - umożliwiających zwiększenie dostępnej ilości dostępnych interfejsów połączeniowych z zachowaniem odpowiednio dużej przepustowości od 24 do 176 Gb/s.

Seria N1500 

Przełączniki 1GbE zarządzalne warstwy 2 z obsługą warstwy 3 typu lite (routing statyczny IPv4 oraz IPv6 z obsługą RIP), obsługa PoE+ oraz większym budżetem mocy dzięki możliwości podłączenia opcjonalnego zewnętrznego zasilacza.

Obraz:

Obraz:

Seria N2000 

Przełączniki 1GbE brzegowe/dostępowe zarządzalne warstwy 3 umożlwiające routing i przełączanie z prędkością łącza, grupowanie portów z wielu urządzeń (MLAG), przepustowości do 220 Gb/s  oraz funkcji dwóch obrazów oprogramowania dostępnych w urządzeniu.

Seria N3000

Dzięki wysokiej przepustowości i wydajności potrzebnej do obsługi nieoczekiwanych obciążeń przełączniki z serii N3000 to doskonałe rozwiązania warstwy 3 dla szybko rozwijających się sieci GbE, w których wymagana jest agregacja łączy o dużej gęstości z pełną nadmiarowością i dostępnością.

Obraz:

Obraz:

Aerohive

Punkty dostępowe Aerohive firmy Dell EMC zapewniają wysoką dostępność sieci bezprzewodowej na poziomie od 867 do 1,3 Gb/s w standardzie 802.11a/b/g/n/ac w wersjach 2x2:2 lub 4x4:4, dostępne modele do instalacji wewnętrznej oraz zewnętrznej klasy IP67, wyposażone w moduł TPM.

HiveManager NG

Program HiveManager NG pozwala administratorom planować, konfigurować i wdrażać sieci przewodowe i bezprzewodowe przy utrzymaniu pełnej kontroli nad wydajną platformą chmury prywatnej lub publicznej, upraszcza przebieg wdrożenia oraz łatwe przejście z systemu demonstracyjnego do środowiska produkcyjnego. Umożliwia zcentralizowane monitorowanie i zarządzanie punktami dostępowymi oraz przełącznikami serii N1500, N2000 oraz N3000.

Obraz:

Powrót